Anna Kendrick fan forum in Lithuanian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anna Kendrick fan forum in Lithuanian

Anna Kendrick fan forum in Lithuanian
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Annos Citatos

Go down 
AutoriusPranešimas
iewuxis
Admin



Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2009-12-26

Annos  Citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Annos Citatos   Annos  Citatos I_icon_minitimeSk. 12 27, 2009 3:06 pm

Apie savo vaikystę: [buvau] vienas iš tų hiperaktyvus vaikai, kurie norėjo šokinėti ir dainuoti ir šokti, ir rėkti ir būti scenoje.
On her first role being Annie : It's a little cliché, I really wish it was something other than that, because it just seems so trite. Apie savo pirmąjį vaidmenį, Annie: Tai šiek tiek banalus, aš tikrai nori tai buvo kažkas kita, nei, nes jis tik atrodo labai šabloniškas.

On her acting philosophy: An actor should always let humility outweigh ambition. Dėl savo veikiantis filosofija: aktorius turi būti visada tegul kuklumas nusveria siekis.

On being one of Variety's 10 to Watch: I guess it means people are supposed to watch me, and it makes me kinda nervous, because I don't want to screw it up. Apie tai yra vienas iš to Watch 10 veislių's: Manau, tai reiškia, kad žmonės turėtų žiūrėti į mane, ir tai verčia mane kinda nervų, nes aš nenoriu, kad varžtas it up. I'm kinda klutzy; don't think I should be watched. I'm kinda klutzy; ne manau, turėtų būti stebimi.

On her athletic abilities: Oh, well, apparently I think I'm an 11-year-old boy. Dėl savo sportiniais sugebėjimais: Oi, gerai, matyt, aš manau, esu 11 metų berniukas. I tried one of those — wow, this is so embarrassing — a friend of mine got a rip stick, and we were trying it out, and I just ate it really hard a couple of times. Bandžiau vieną iš tų - Oho, tai taip nemalonu, - friend of mine got RIP Stick, ir mes stengiamės ją, ir aš tiesiog valgė tai tikrai sunku kelis kartus. But I took it like a dude and just got back on. Bet aš jį paėmė kaip dabita ir just got back on. It's one of those skateboards that, like, twists. Tai vienas iš tų riedlentininkų, kad, pavyzdžiui, siūlai.

On her favorite color: Oh, man! Dėl savo mėgstamą spalvą: "O, žmogau! It can't be blue. Ji gali būti ne mėlyna. That's so boring and awful! Tai taip nuobodu ir baisu! I'm sorry, but you know, it makes me feel unoriginal. Atsiprašau, bet jūs žinote, jis leidžia man jaustis Banalus. Maybe, no, it is blue. Gal, ne, jis yra mėlynas. It's blue! It's Blue!
Atgal į viršų Go down
https://annafc.forumlt.com
 
Annos Citatos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Anna Kendrick fan forum in Lithuanian :: Anna Kendrick :: Biografija-
Pereiti į: